۲۱ فروردین ۱۴۰۰
مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

مشاغل در آفریقای جنوبی

کشور آفریقای جنوبی یکی از معدود کشورهایی می باشد که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و باعث شده که آن ها به دلایل کاری، به این کشور مهاجرت کرده و مشغول به کار مورد علاقه ی خود شوند. اما برای مهاجرت به دلیل کار، داشتن اطلاعاتی در زمینه ی شرایط کاری موجود در کشور آفریقای جنوبی لازم می باشد که فرد متقاضی می تواند با خواندن این مقاله اطلاعات لازم و ضروری را برای مهاجرتش به آفریقای جنوبی کسب کرده و با آگاهی کاملی اقدام به سفر خود کند.
۲۱ اسفند ۱۳۹۹
مهاجرت به ژاپن و اخذ ویزا

مهاجرت به ژاپن و اخذ ویزا

مهاجرت به ژاپن و اخذ ویزای این کشور متناسب با هدف افراد صورت می گیرد. در این مقاله توضیحات لازم در خصوص مهاجرت به ژاپن و روش های اخذ ویزای این کشور داده شده است.
۱۴ اسفند ۱۳۹۹
مهاجرت به بلغارستان و اخذ ویزا

اخذ ویزای بلغارستان و شرایط اقامت

با مطالعه ی این مقاله می توان به اطلاعات دقیقی از مهاجرت و اخذ ویزای بلغارستان دست پیدا کرد. تجربیات موجود در این مقاله به افرادی که قصد مهاجرت به بلغارستان را دارند کمک زیادی خواهد کرد.
۱۰ اسفند ۱۳۹۹
مدارک اخذ ویزای آمریکا

ویزای مهاجرتی به آمریکا

آمریکا بیانیه کاخ سفید در تاریخ 24 فوریه 2021 در سایت رسمی کاخ سفید اعلام کرد که دیگر هیچ مانعی برای صدور ویزا در سفارت خانه‌های آمریکا وجود ندارد . پرزیدنت بایدن منع صدور ویزاهای مهاجرتی را لغو کرد.
۶ اسفند ۱۳۹۹
ویزای اسلوونی و مهاجرت

مهاجرت به اسلوونی

برای مهاجرت به کشور اسلوونی روش های مختلفی وجود دارد. در این مقاله به راه های اخذ ویزا و مهاجرت به اسلوونی پرداخته ایم.
۳۰ بهمن ۱۳۹۹
مهاجرت به بلغارستان و اخذ ویزا

مهاجرت به بلغارستان و اخذ ویزا | Immigration to Bulgaria

کشور بلغارستان یکی دیگر از کشور های اتحادیه ی اروپا می باشد که از طریق راه های مختلفی اقدام به پذیرش مهاجر می کند. در این مقاله به روش های موجود برای مهاجرت به بلغارستان و شرایط هرکدام پرداخته ایم.
۲۷ بهمن ۱۳۹۹
بهترین موسسه مهاجرتی کشور ایران

بهترین موسسه ی مهاجرتی ایران

در این مقاله به معرفی چهارتا از بهترین موسسه های مهاجرتی ایران پرداخته ایم. توضحیات مربوط به موسسه ملل متحد که یکی از معروف ترین موسسه های مهاجرتی معتبر می باشد در این مقاله بیان شده است.
۲۶ دی ۱۳۹۹
قوانین پناهندگی آلمان

کاهش متقاضیان جدید پناهندگی به آلمان ، افغانستانی‌ها در صف دوم شدند و ایرانی‌ها پنجم

وزارت کشور آلمان اعلام کرد که شمار درخواست‌های جدید پناهندگی به این کشور در سال ۲۰۲۰ میلادی با ۳۱.۵ درصد کاهش به ۷۶ هزار و ۶۱ […]
۱۷ دی ۱۳۹۹
مقررات سفر بدون ویزا به عمان اعلام شد

مقررات سفر بدون ویزا به عمان اعلام شد

به گزارش ایسنا، مرزهای عمان از ماه مارس (فروردین) سال ۲۰۲۰ با همه‌گیری ویروس کرونا به روی شهروندان خارجی بسته شد، اما پس از گذشت حدود […]
۱۳ دی ۱۳۹۹
Immigrating to Portugal مهاجرت به پرتغال

مهاجرت به پرتغال و اخذ ویزا | Immigrating to Portugal

Immigrating to Portugal . مهاجرت به پرتغال و اخذ ویزا از طریق راه های مختلفی صورت می گیرد. در این مقاله درمورد راه های اخذ ویزا و شرایط هرکدام پرداخته شده است.
رزرو وقت
Call Now Buttonتماس با ما
WhatsApp در واتساپ پیام بدهید