[rev_slider alias="pooriala"][/rev_slider]
آخر چه میشود؟ —

نگاه اجمالی و کلی


بعضی ها پولدارند. بعضی ها خوب درس می‌خوانند. بعضی ها هم که خوب در چند دقیقه، صفر تا صد مهندسی یک نقشه برای انجام یک کار را طراحی می‌کنند. تلاش می‌کنند، انجام میدهند و به سقف میرسند. مغز آنها برای این اتاق کوچک است و به اتاق بزرگ تری احتیاج دارند. عوض کردن این اتاق همان مهاجرت است. خراب کردن این سقف همان مهاجرت است و مهاجرت از بدو تمدن بشری، یک پیشرفت تلقی شده است. برای پیشرفت آماده اید؟

مهاجرت به روش
سرمایه گذاری

اخذ اقامت با خرید ملک، سرمایه گذاری، انتقال ارز و سایر روش های وابسته.

مهاجرت به روش
تحصیل و ادامه تحصیل

تحصیل در کشور مد نظر.

مهاجرت به روش
ازدواج

مهاجرت یا اخذ اقامت در کشور مد نظر با همسر خود.

مهاجرت به روش
ارائه خدمت و محصول

اخذ اقامت کشور مد نظر با کازیابی، کار آفرینی.

 

تماس با ما


03131311634( شش خط ویژه)
03136241572(سه خط ویژه)


ساعات کاری

جهت رزرو تایم مشاوره 10 تا 14
جهت امور اداری و غیره 14 تا 18


آدرس:

اصفهان، خیابان محتشم کاشانی(دقیقی) نبش کوچه ۲۸ پلاک ۹۱

ویزای کاری چیست

 

ویزای کاری، یکی از انواع ویزا میباشد که به فرد متقاضی در جهت ارائه خدمات به مردم آن کشور، اعطا میگردد. از مزایای این ویزا میتوان به کسب درآمد از بدو ورود به آن کشور نام برد. با بهره گیری از ویزای کاری امکان اخذ اقامت دائم برای شخص متقاضی فراهم میگردد.


ویزای تحصیلی چیست؟

 

ویزای تحصیلی یک نوع از انواع روادید های غیر مهاجرتی است که فرد دارنده‌ی این ویزا، طی زمان مشخصی، در کشور مورد نظر، اقامت کرده و در یکی از آموزش های دانشگاهی یا موسسه‌های آموزشی کشور مقصد، به تحصیل میپردازد. گرفتن ویزای دانشجویی برای ادامه‌ی تحصیل در هر یک از کشورهای خارجی برای دانشجویان الزامی است. ویزای تحصیلی یکی از پرتقاضاترین انواع ویزا است که علاقه‌مندان به تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های خارجی از آن استفاده می‌کنند.


ویزای سرمایه گذاری چیست؟

 

سرمایه گذاری یا (Investment) بطور کامل، به معنای قرار دادن مقدار مشخصی پول در یک موقعیت جهت بازگشت اصل مبلغ بعلاوه مقدار پیشبینی شده که بعنوان سود شناخته میشود. ویزای سرمایه گذاری یا همان مهاجرت از روش سرمایه گذاری، جهت جذب سرمایه خارجی و طرح های کسب و کار و کارآفرینی ، با اخذ حق اقامت و شهروندی به درخواست دهندگان همخوان با شرایط از قبل توصیف شده، اعطا میگردد. ویزای سرمایه گذاری، همینطور، با نام های برنامه سرمایه گذاری و یا ویزای طلایی هم مورد استفاده قرار میگیرد. با اوصافی که چند کشور هم اکنون، به سرمایه گذاران خارجی اقامت و یا اقامت در صورت سرمایه گذاری اقتصادی را اعطا میکنند، این امری تقریباً تازه میباشد و فقط در سال ۲۰۰۶ در مرکز توجه همگان قرار گرفت

رزرو وقت
Call Now Buttonتماس با ما
WhatsApp در واتساپ پیام بدهید