مشاوره مهاجرتی، شخص و اشخاصی هستند که با تسلط به تمامی امور مهاجرت و تجربه‌ی کاری، میتوانند بهترین روش برای شخص مشورت گیرنده را به او پیشنهاد دهند. از آنجایی که امر مهاجرت امر بسیار پیچیده و پر رمز و رازی میباشد، ریسک زیادی دارد و هزینه زیادی طلب میکند، بهتر است که بازده نتیجه گیری از این امر را به حداکثر رساند تا وقت و هزینه‌ بخاطر خطای خود شخص مهاجر، بیهوده تلف نشود.

 

 

انواع مشاوره مهاجرتی:

 

مشاوره برای مهاجرت تحصیلی:

 

آنچه که در مشاوره تحصیلی صورت میگیرد، بررسی وضعیت علمی متقضی، بررسی دانشگاه های مناسب برای متقضی، بررسی هزینه ها و اعلام بهترین وضعیت برای مهاجرت متقضی از نظر فاصله، هزینه، و بازده تحصیلی می‌باشد.

 

 

مشاوره برای مهاجرت کاری:

 

خدمات موسسه مشاوره حقوقی ملل متحد در این زمینه، شامل بررسی شرایط فرد متقضی، بررسی سابقه کاری و مدارک و گواهینامه‌های ایشان، بررسی کارهای موجود در کشور های مورد نظر و انجام پروسه‌ی ویزای کاری توسط وکلا در کشور های مقصد می‌باشد

 

 

مشاوره مهاجرتی سرمایه گذاری :

 

در این نوع مشاوره، به شخص سرمایه گذار، اقتصاد کشور های مورد نظرشان پیشنهاد می‌شود، مدت بازدهی مبلغی که قصد سرمایه گذاری دارند اعلام می‌شود و در نهایت توصیه هایی راجب سرمایه گذاری در حوزه‌ی ثبت شرکت، خرید ملک یا سرمایه گذاری در ایجاد مشاغل مانند رستوران های زنجیره ای و ... انجام می‌گردد.

 

 

مشاوره مهاجرتی از با ازدواج:

 

در این روش، شخص مهاجر که قصد مهاجرت دارد، همسری از کشوری دیگر، اختیار میکند که با این وجود، می‌توان پروسه ای در سفارت کشور مقصد پیش برد و ویزای اقامتی کشور مقصد را اخذ نمود.

 

مشاوره مهاجرتی از طریق تولد فرزند:

 

در این نوع مهاجرت، پدر و مادر با به دنیا آوردن فرزند خود در کشور مقصد، تابعیت آن کشور را اخذ مینماییند.

از دیگر دلایلی که باید با مشاوران مهاجرتی در ارتباط باشیم، میتوان به تجربه‎ی آنها اشاره نمود. گویا آنان در امر مهاجرت، "حداقل" تجربه‌ بیشتری دارند. به زبانی دیگر، راه جدیدی که روی شما گشوده شده است، راهی است که آنان بارها و بارها طی کرده اند. این امر سبب می‌شود ریسک کار شما کمتر شود، هزینه‌ی اتلافی به حداقل ممکن برسد و بسیاری از فواید دیگر. از بهترین شرایط درباره‌ی شخص مهاجر، می‌توان به علم ایشان در زمینه مهاجرتی خود اشاره کرد. ولی آیا شما کامل به این مسئله حیطه دارید؟ آیا شما از دشواری های مسیر خبر دارید؟

شما هم میدانید، که مشاوران مهاجرتی، نه راه پشتی به سفارت دارند، و نه از اقوام و خویشاوندان اهالی سفارت خانه ها هستند، ولی نوع رفتار آنها را دیده اند. بار ها و بار ها با آزمون و خطا نوع برخورد آنها را سنجیده اند و کاملاً آگاه هستند که یک مسئول داخل سفارت، با مراجعه کننده خود چگونه برخورد میکند.

در ادامه آیا میدانید، حضور فیزیکی در کشور مقصد شما، بسیار مفید است؟ برای مثال، تحویل مدارک شما برای ثبت نام در یک دانشگاه، بصورت حضوری بسیار بسیار موثر تر است؟ شاید راه ارتباط شما با مقصد مورد نظر، فقط یک ایمیل، یک تماس واتسپی و در سخت ترین حالت، حضور شما در آن مکان باشد، اما با افتخار میوانیم بگوییم، موسسه مهاجرتی ملل متحد، در اقصی نقاط دنیا وکیل دارد و میتواند به نحو احسن به امور شما رسیدگی کند.

از طرفی میتوان گفت، مشکلات بی شاخ و دمی در سر مسیر ما هستند که گاهاً از وجود آنها شگفت زده می‌شویم. برای مثال، تغییر وقت سفارت، عوض شدن سفیر، نقصی مدارک و غیره. راه هایی هست که فاصله دست یافتن به آنها فقط تا گوگل فاصله دارد، ولی آنچه که میماند، مشکلات عدیده در این مسیر است. مشکلاتی که فقط صاحبان و مجربان این امر، از آن آگاه هستند. نگران نباشید. ما اطلاعات خود را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

 مشاوره در تمامی زمینه ها، توسط مشاورین متخصص هر امر صورت میگیرد. عقد قرارداد در موسسه انجام می‌شود و تمامی مراحل، آنچه که مهاجر باید در کشور مبدا انجام دهد را، موسسه انجام می‌دهد. معمولاً در یک سری از مراحل، مشکلاتی از قبیل نقصی مدارک، به موقع تهیه نشدن مدارک و غیره پیش می‌آید. در این پروسه، معمولا مدارکی از طرف سفارت درخواست می‌شود که اگر فرد به تنهایی قصد انجام امور را داشته باشد، تقریبا قادر نخواهد بود که پروسه را پیش ببرد. موسسه با روند هر سفارتی به خوبی آشنا می‌باشد و مهاجر را به خوبی آماده کرده و تمامی مراحل با اطمینان خاطر انجام می‌شود. به مهاجر کمک می‌کند تا بدون هیچ عیب و ایرادی برای مصاحبه آماده شود تا به آنچه که در سر می‌پروراند، برسد.

 

United Nations clerks

 

من پوریا علامه، با مدیریت مهندس محسن حیدری و دیگر مشاوران در خدمت شما هموطنان و هم زبانان عزیز هستیم
تلفن موسسه: 03131311634 ( 6 خط ویژه)

 

فیسبوک: www.facebook.com/melalemotahedinfo

 

اینستاگرام: www.instagram.com/melalemotahed

 

تلگرام: t.me/melalemotahed

 

+واتسپ:989120884197


رزرو وقت
Call Now Buttonتماس با ما
WhatsApp در واتساپ پیام بدهید