۱۰ اسفند ۱۳۹۹
مدارک اخذ ویزای آمریکا

ویزای مهاجرتی به آمریکا

آمریکا بیانیه کاخ سفید در تاریخ 24 فوریه 2021 در سایت رسمی کاخ سفید اعلام کرد که دیگر هیچ مانعی برای صدور ویزا در سفارت خانه‌های آمریکا وجود ندارد . پرزیدنت بایدن منع صدور ویزاهای مهاجرتی را لغو کرد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۹
بهترین موسسه مهاجرتی کشور ایران

بهترین موسسه ی مهاجرتی ایران

در این مقاله به معرفی چهارتا از بهترین موسسه های مهاجرتی ایران پرداخته ایم. توضحیات مربوط به موسسه ملل متحد که یکی از معروف ترین موسسه های مهاجرتی معتبر می باشد در این مقاله بیان شده است.
۲۶ دی ۱۳۹۹
قوانین پناهندگی آلمان

کاهش متقاضیان جدید پناهندگی به آلمان ، افغانستانی‌ها در صف دوم شدند و ایرانی‌ها پنجم

وزارت کشور آلمان اعلام کرد که شمار درخواست‌های جدید پناهندگی به این کشور در سال ۲۰۲۰ میلادی با ۳۱.۵ درصد کاهش به ۷۶ هزار و ۶۱ […]
۲۲ شهریور ۱۳۹۹
هزینه ی اخذ ویزای آمریکا

هزینه ی اخذ ویزای آمریکا

یکی از عوامل مهم برای مهاجرت، بررسی هزینه های اخذ ویزا می باشد. هر کشوری هزینه های متفاوتی را برای اخذ ویزا در نظر گرفته است. ما در این مقاله به توضیحات مربوط به هزینه ی اخذ ویزای آمریکا می پردازیم. این هزینه ها صرف بررسی و صدور ویزا خواهد شد.
۱۸ آبان ۱۳۹۸

ممنوع الخروجی

هموطنانی که قادر به دریافت پاسپورت نیستند، به شرح تصویر ممنوع الخروج هستند
۲۲ آبان ۱۳۹۹
South African tourist visa ویزای توریستی و تفریحی آفریقا

ویزای توریستی و تفریحی آفریقای جنوبی | South African tourist visa

South African tourist visa . ویزای توریستی آفریقای جنوبی یکی از انواع ویزا ها می باشد که برای اهدف مختلفی می توان ان را دریافت نمود. اعتبار این ویزا نسبت به سایر ویزا ها کمتر خواهد بود. در این مقاله درمورد ویزای توریستی آفریقای جنوبی توضیحات لازم داده شده است.
رزرو وقت
Call Now Buttonتماس با ما
WhatsApp در واتساپ پیام بدهید