دی ۲۶, ۱۳۹۹
قوانین پناهندگی آلمان

کاهش متقاضیان جدید پناهندگی به آلمان ، افغانستانی‌ها در صف دوم شدند و ایرانی‌ها پنجم

وزارت کشور آلمان اعلام کرد که شمار درخواست‌های جدید پناهندگی به این کشور در سال ۲۰۲۰ میلادی با ۳۱.۵ درصد کاهش به ۷۶ هزار و ۶۱ […]
دی ۱۷, ۱۳۹۹
مقررات سفر بدون ویزا به عمان اعلام شد

مقررات سفر بدون ویزا به عمان اعلام شد

به گزارش ایسنا، مرزهای عمان از ماه مارس (فروردین) سال ۲۰۲۰ با همه‌گیری ویروس کرونا به روی شهروندان خارجی بسته شد، اما پس از گذشت حدود […]
شهریور ۷, ۱۳۹۹
سبک-زندگی-مردم-مجارستان

سبک زندگی مردم مجارستان

کشور مجارستان یکی از کشورهای عضو شنگن می باشد که در اروپاس مرکزی قرار دارد. افراد زیادی برای مهاجرت به این کشور زیبا اقدام می کنند . دلیل مهاجرت به این کشور می تواند کاری، سرمایه گذاری، ازدواج و یا تفریح باشد. افرادی که قصد سفر و اقامت به این کشور تاریخی را دارند بهتر است قبل از اقدام به مهاجرت به سبک زندگی مردم مجارستان آشنا باشد و اطلاعات کافی را در این زیمنه کسب نماید. ما در این مقاله به سبک زندگی مردم مجارستان پرداخته ایم.
شهریور ۵, ۱۳۹۹
ثبت شرکت در مجارستان 2

ثبت شرکت در مجارستان

افراد زیادی کشور مجارستان را کشور مقصد خود برای مهاجرت انتخاب می کنند . دلیل انتخاب مجارستان برای مهاجرت می تواند اقتصاد سالم این کشور و یا آب و هوای مناسب زندگی آن باشد. در مقاله های مختلف انواع روش مهاجرت به این کشور تاریخی داده شده است. ر این بخش ما درمورد مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری را خواهیم داد. در این روش کشور مجارستان نیز استقبال خوبی از مهاجران می کنند.
آبان ۲, ۱۳۹۹
Appointment of the Spanish Embassy زمان نوبت دهی سفارت

گرفتن وقت سفارت اسپانیا | Appointment of the Spanish Embassy

Appointment of the Spanish Embassy . برای مهاجرت به اسپانیا باید مدارک مهاجرت به سفارت اسپانیا تحویل داده شود. برای تحویل مدارک به سفارت لازم است تا از قبل اقدام به اخذ نوبت نمود. در این مقاله درمورد گرفتن وقت سفارت اسپاینا توضیحات لازم داده شده است.
آذر ۱۷, ۱۳۹۹
Immigration to Poland شرایط مهاجرت به لهستان

مهاجرت به لهستان و اخذ ویزا | Immigration to Poland

Immigration to Poland . راه های زیادی برای مهاجرت به لهستان وجود دارد که هر شخصی با توجه به شرایط خود می تواند برای مهاجرت به لهستان و اخذ ویزا اقدام کند. در این مقاله در مورد شرایط هر یک از روش های مهاجرت به لهستان بحث خواهیم کرد.
رزرو وقت
Call Now Buttonتماس با ما
WhatsApp در واتساپ پیام بدهید