دی ۲۶, ۱۳۹۹
قوانین پناهندگی آلمان

کاهش متقاضیان جدید پناهندگی به آلمان ، افغانستانی‌ها در صف دوم شدند و ایرانی‌ها پنجم

وزارت کشور آلمان اعلام کرد که شمار درخواست‌های جدید پناهندگی به این کشور در سال ۲۰۲۰ میلادی با ۳۱.۵ درصد کاهش به ۷۶ هزار و ۶۱ […]
دی ۱۷, ۱۳۹۹
مقررات سفر بدون ویزا به عمان اعلام شد

مقررات سفر بدون ویزا به عمان اعلام شد

به گزارش ایسنا، مرزهای عمان از ماه مارس (فروردین) سال ۲۰۲۰ با همه‌گیری ویروس کرونا به روی شهروندان خارجی بسته شد، اما پس از گذشت حدود […]
شهریور ۷, ۱۳۹۹
سبک-زندگی-مردم-مجارستان

سبک زندگی مردم مجارستان

کشور مجارستان یکی از کشورهای عضو شنگن می باشد که در اروپاس مرکزی قرار دارد. افراد زیادی برای مهاجرت به این کشور زیبا اقدام می کنند . دلیل مهاجرت به این کشور می تواند کاری، سرمایه گذاری، ازدواج و یا تفریح باشد. افرادی که قصد سفر و اقامت به این کشور تاریخی را دارند بهتر است قبل از اقدام به مهاجرت به سبک زندگی مردم مجارستان آشنا باشد و اطلاعات کافی را در این زیمنه کسب نماید. ما در این مقاله به سبک زندگی مردم مجارستان پرداخته ایم.
مرداد ۸, ۱۳۹۹
مدارک اخذ ویزا

مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق تولد فرزند

امروزه آفریقای جنوبی به یکی از قطب های گردشگری در جهان تبدیل شده است. این کشور با داشتن جاذبه های گردشگری فراوان باعث مهاجرت گردشگران و علاقه مندان به سفر شده است. مناظر گسترده و حیات وحش اعجاب انگیز موجود در این کشور، افریقای جنوبی را به دومین قاره پهناور جهان تبدیل کرده است. این کشور برای عکاسان و علاقه مندان به فیلم برداری برای حیات وحش، کشور مورد توجه و مهمی به شمار می آید. طبیعت و حیات وحش آفریقای جنوبی به گونه ای می باشد که قرن ها دست نخورده و بکر باقی مانده است و از این رو اعجاب انگیز ترین و زیباترین مناظر جذاب طبیعی را دارا می باشد.
آبان ۲۱, ۱۳۹۹
Treatment and health in South Africa بهداشت آفریقای جنوبی

وضعیت درمان و سلامت در آفریقای جنوبی | Treatment and health in South Africa

Treatment and health in South Africa . برای درمان و سلامت در کشور آفریقای جنوبی لازم است تا با وضعیت درمان و سلامت آفریقای جنوبی آشنا شد. در این مقاله درمورد نظام سلامت و مراقبت های بهداشتی آفریقای جنوبی توضیحات لازم داده شده است.
تیر ۳, ۱۳۹۹
هزینه های ویزای کانادا

هزینه انواع ویزای کانادا

همیشه یکی از بهترین راههای مهاجرت و اقامت به ترکیه که پیشنهاد می شود ، مهاجرت از طریق کار و مهارت است. یکی از موانع برای مهاجران به کار در ترکیه ، زبان ترکی استانبولی است. لذا کسانی که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند باید به زبان ترکی استانبولی مسلط باشند.
رزرو وقت
Call Now Buttonتماس با ما
WhatsApp در واتساپ پیام بدهید