ویزای-۴۷۶
خرداد ۲۹, ۱۳۹۸
مهاجرت به کبک
تیر ۲, ۱۳۹۸

سرمایه گذاری در کانادا

Red Canada Investing

 سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا

 

  روش سرمایه گذاری 210000  دلاری کشور کانادا یکی از روها جهت مهاجرت متقاضیان دریافت اقامت دائم این کشور است ، این نوع سرمایه گذاری در کشورکانادا از طرف دولت کانادا به تعداد محدود و در مدت زمانی خاص که عمدتاً کوتاه هم می باشد اعلام و ارائه می گردد، درمقاله ی حاضر به شرح اجمالی شرایط سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا، مسیر ارائه درخواست ، پروسه کاری سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و شیوه ی انجام کارها توسط وکلای رسمی مهاجرت به کانادا برای دریافت اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا ، هزینه های جانبی و همچنین هزینه های اصلی آن ، برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا پرداخته ایم. چنانچه سوالی افزون بر مطالب ارائه شده در این زمینه دارید می توانید با وکلا و مشاورین مجرب و متخصص ما در مؤسسه مهاجرتی ملل متحد تماس حاصل فرموده و از امکان مشاوره تلفنی ، حضوری و البته مشاوره آنلاین در داخل و خارج از بهره مند گردید.

 

 

  سرمایه گذاری در کانادا و شرایط آن

 

یکی از چندین روش مهاجرت به کشورکانادا،  سرمایه گذاری در این کشور می باشد که این راه نیز سبک و سیاق متفاوتی دارد. فی المثل سرمایه گذاری در هر کدام از استان های کانادا با مبالغ متفاوتی ممکن میباشد و راه های  ارائه ی سرمایه و نشان دادن سرمایه هم تفاوت خواهد داشت، بعلاوه قانون پرداخت وجوه برای سرمایه گذاری در هر کدام از استانهای کانادا متفاوت بوده و در رابطه با برخی از استانها هم مؤسسات مالی اعتباری می توانند به افراد متقاضی در این زمینه یاری رسانده و کار ایشان را با ریسک کمتر و سطح اطمینان بالا تر انجام دهند، افراد متقاضی مهاجرت به کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری اول باید مدل و نوع سرمایه گذاری در کانادا را انتخاب کنند و با تحقیق و تفحس و کسب آگاهی در زمینه ی آن نوع سرمایه گذاری و اخذ اقامت دائم کانادا ازاین طریق و پیدا کردن وکلای رسمی ، مجرب و خوشنام ، کار خود را با سطح ریسک و خطر کمتری آغاز نمایند و همچنین مدل مناسب سرمایه گذاری و استان برگزیده برای آن را با نگاه بازتری انتخاب کنند تا کار خود را آسان تر کرده و ریسک کمتری در راه انجام هدفشان باشد.

 

سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا

 

یکی از طرق سرمایه گذاری در کانادا، سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کشور کانادا است که البته به سرمایه گذاری 220000  دلاری کبک هم معروف است، آن هم از این روست که مؤسسات مهاجرتی معتبر و غیر معتبر همگی به یک قانون نانوشته بین خود پایبند بوده و قیمت واقعی این نوع سرمایه گذاری را ۲۲۰ هزار دلار اعلام می کنند و در این بین 10 هزار دلار افزون بر حق الوکاله خود از افراد متقاضی سرمایه گذاری ۲۲۰ هزار دلاری کانادا  دریافت می کنند یعنی به جای ۲۱۰ هزار دلار، ۲۲۰ هزار دلار از موکلین خود اخذ مینمایند و با تاسف از بی اطلاعی و عدم آگاهی موکلین خود و متقاضیان سرمایه گذاری در کانادا ، به گونه ای سواستفاده می کنند.

 

پول

 

سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا در استان کبک قابل اجرا میباشد و این فرصت از آپریل سال ۲۰۱۶ میلادی شروع میگردد. ارزان ترین نوع سرمایه گذاری در کشورکانادا و سریعترین و کم خطر ترین مدل سرمایه گذاری در این کشور و نیل به اقامت دائم کشورکانادا به روش سرمایه گذاری، سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا خواهد بود؛ به طوریکه بجای اینکه شما متقاضی عزیز مبلغ 1600000 دلار تهیه و همراه با مدارک به دولت کانادا ارائه کرده و 800 هزار دلار آن را هم در اختیار دولت کانادا قرار دهید و بعداز گذشت 5 تا6 سال همان مقدار پولتان را از دولت کانادا پس خواهید گرفت و یقیناً  ارزش پولتان هم بسیار پایینتر آمده است در حالیکه با محاسبۀ سر انگشتی می توانید بفهمید که سود این مبلغ پولتان طی این سالها به چه میزانی می توانسته باشد. به هرحال این خود یک روش اخذ اقامت کانادا بوده و اغلب متقاضیان آن را انتخاب مینمایند.

 

سرمایه گذاری در کانادا و لزوم داشتن وکیل معتبر

 

متقاضیان گرامی می توانید کلیه  امور مرتبط با سرمایه گذاری در کانادا از این طرق را به کمک وکلای رسمی مهاجرت کانادا صورت دهید. این وکلا به سبب اعتبارشان با مؤسسات مالی اعتباری کانادا در ارتباط بوده و می توانند به شما یاری رسانند تا این موسسات کانادایی به صورت قانونی کار شما را سریعتر و آسان تر وبا ریسک کمتر انجام دهند، به این نحو که نیاز نباشد سرمایه تان پیش از شما به کانادا واردشده  و سرمایه گذاری انجام گیرد و پس از آن برای ویزای شما درخواست شود . این موسسات هم این مراحل را خود و با اعتبار و پول خود برایتان صورت دهند و بعلاوه بجای شما سرمایه گذاری کرده و بعد از دریافت موافقت کانادا و صدور دعوتنامۀ اقامت دائم کانادا برای شما و همراهانتان و کسب اطمینان از طرف سفارت و دولت کانادا، هزینه های مرتبط به سرمایه گذاری در کانادا را پرداخت کنید.

 

بدین روش پول شما در جایی امن نزد خود شما خواهد بود و با پولی دیگر پروسه سرمایه گذاری انجام خواهد شد. بعد از آن و پس از اطمینان خاطر شما از اجرای درست روند کار پول را پرداخت خواهید نمود، البته نه تمام پولی که لازم بود و به جای 800 هزار دلار شما 210 هزار دلار می پردازید و الباقی آن را مؤسسه مالی اعتباری کانادایی بجای شما در اختیار دولت کانادا قرار خواهد داد و خود هم آن را پس از طی  5 الی 6 سال پس خواهد گرفت.

 

بعد از آن و پس از اطمینان خاطر شما از اجرای درست روند کار پول را پرداخت خواهید نمود، البته نه تمام پولی که لازم بود و به جای 800 هزار دلار شما 210 هزار دلار می پردازید و الباقی آن را مؤسسه مالی اعتباری کانادایی بجای شما در اختیار دولت کانادا قرار خواهد داد و خود هم آن را پس از طی  5 الی 6 سال پس خواهد گرفت.

 

بدین روش پول شما در جایی امن نزد خود شما خواهد بود و با پولی دیگر پروسه سرمایه گذاری انجام خواهد شد . بعد از آن و پس از اطمینان خاطر شما از اجرای درست روند کار پول را پرداخت خواهید نمود، البته نه تمام پولی که لازم بود و به جای 800 هزار دلار شما 210 هزار دلار می پردازید و الباقی آن را مؤسسه مالی اعتباری کانادایی بجای شما در اختیار دولت کانادا قرار خواهد داد و خود هم آن را پس از طی  5 الی 6 سال پس خواهد گرفت.

 

 

بدین ترتیب و همانگونه که توصیه همیشگی ما به دوستان علاقمند به سرمایه گذاری در کانادا این بوده که پول و سرمایه خود را پیش از ورودتان به آن کشور نفرستید و ممکن است که ریسک ویزا نشدن تهدیدتان نماید و حتی ممکن است پولتان به شما برنگردد. با این پلن دیگر بدون نگرانی برای بازگشت پولتان باشید، مرسسه مالی اعتباری به اعتبار وکیل شما کلیه مراحل کاری شما را از آغاز تا پایان انجام خواهد داد و بعد از آن برای شما اقامت دائم کانادا اخذ خواهد شد و در مرحلۀ پایانی  شما مبلغ ۲۱۰ هزار دلار را به این مؤسسه مالی اعتباری کانادایی پرداخت خواهید نمود .

 

فقط لازم است از هزینه های جانبی این کار هم آگاه باشید، هزینه هایی همچون Application fee که مبلغ آن 15000 $ می باشد و شخص شما باید آن را بپردازید؛ این مبلغ را به سبب پیشگیری از سواستفاده کسانی که قصد واقعی سرمایه گذاری در کانادا را ندارند و هدفشان ایجاد بازار سیاه در این پلن میباشد، تعیین شده است. بعلاوه در صورت شکست پرونده، مبلغ پرداختی بابت Application fee به هیچ وجهی از طرف دولت کانادا بازپرداخت نخواهد شد اما باقی مبالغی که به صورت سرمایه، خواه از جانب شما و خواه از جانب مؤسسه مالی اعتباری به جای شما به دولت کانادا برای سرمایه گذاری سپرده شده باشد در صورت عدم موافقت و صدور دعوتنامۀ اقامت دائم کانادا برای فرد متقاضی سرمایه گذاری 210000 دلاری کانادا، دولت کانادا کل مبلغ را به شما یا موسسه مالی اعتباری باز خواهد گرداند. اما مبلغی را به عنوان وثیقه هم می بایست با اخذ رسید نزد وکیل خود در ایران قرار دهید و وکیل با این اعتبار می تواند پروسه سرمایه گذاری شما را بدون اینکه پول شما به کانادا ارسال شود انجام دهد. بطور معمول این مبلغ در حدود 50 تا 60 هزار دلار و بنا به توافق دوطرف خواهد بود.

 

سرمایه گذاری در کانادا و مزایای سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا

 

این سبک از سرمایه گذاری در کشورکانادا معروف به سرمایه گذاری ۲۲۰ هزار دلاری کانادا میباشد که هزینۀ ۲۱۰ هزار دلاری دارد، اکنون در سال ۲۰۱۶ برای استان کبک اجرایی شده و در صورت سرمایه گذاری و گرفتن موافقت دولت کانادا می توانید در هر استانی از کشور کانادا که مایل به زندگی، کار و تحصیل باشید. مزیت این پلن این است که در همان مرحلۀ اول و پیش از ورود شما به کشور کانادا، از جانب دولت کانادا برای شما و همراهانتان دعوتنامۀ اقامت دائم کانادا صادر میشود. در هیچ نقطه ای از دنیا نمی توان به این سرعت اقامت دائم را اخذ کرد. به این دلیل است که دولت کانادا برای این پلن محدودیت ویژه ای در نظر گرفته و به تعداد محدودی سرمایه گذار اعطا میگردد. دولت کانادا برای سال ۲۰۱۶ تعداد ۱۷۵۰ پروندۀ سرمایه گذاری را پذیرفته که از این میان، ۱۲۰۰ پرونده سهمیۀ چین بوده و الباقی این پرونده ها سهم شهروندان دیگرکشورها است.

 

سرمایه گذاری در کانادا و اخذ تابیعت کانادا از طریق آن

 

ازدیگرمزیت های پلن سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا این است که بعد از گرفتن اقامت دائم کانادا، مقیم کشور کانادا می تواند تابعیت کانادا و پاسپورت کانادایی را هم دریافت کند، با این شرط که حتماً بعد از اخذ اقامت دائم  کانادا و ورود به کانادا  طی 3 سال آینده لااقل به مدت 30 ماه در کانادا حضور داشته باشد. پس از آن هم می تواند برای اخذ تابعیت کانادایی و دریافت پاسپورت کانادایی خود نیز اقدامات لازم را صورت دهند .

 

مدت زمان پروسه سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا، تقریباً 2 سال است تا شخص متقاضی بتواند با داشتن اقامت دائم کانادا  واردکشور کانادا شود و فقط 3 سال بعد هم  به عنوان یک سیتیزن کانادایی قبول شده و پاسپورت کانادایی خود را دریافت میکند که اگر این پلن را بخواهیم با پلن سرمایه گذاری در کشورهای دیگر قیاس نماییم، می توان گفت از تمامی جوانب چه از نظر مبلغ، چه از نظر زمان دست یابی به اقامت دائم و چه به لحاظ سرعت امکان گرفتن تابعیت و پاسپورت بی نظیر میباشد .

 

سرمایه گذاری در کانادا و نکات مهم آن

 

از دیگر شرایط اولیه ای که فرد متقاضی سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا باید داشته باشد، این است که در حد 1600000 $ کانادا سرمایه و ملک قابل ارائه به دولت کانادا داشته باشد و یا طبق آنچه که پیشتر هم عرض شد با مؤسسات مالی اعتباری کانادایی قراردادی داشته باشند جهت پیشبرد پرونده شان، دارابودن سوابق مدیریتی در زمینه منابع مالی و یا منابع انسانی در هر مدل تجارتی از جمله صنعتی یا کشاورزی و یا شغلهای دولتی و در پستی که لااقل دو نفر کارمند زیر نظر او مشغول به کار بوده باشند و چنانچه خود وی مالک بیزینس نبوده باشد باید لااقل 5 نفر زیر دست او کار کرده باشند و این سوابق مدیریتی باید در 5 سال گذشته بوده باشد و لااقل به مدت 2 سال بطول انجامیده باشد. از دیگر مزیتهای این پلن این است که نیازی به مدرک زبان نمیباشد، ولی چنانچه افراد متقاضی دارای مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی باشند در قوی تر کردن پروندۀ ایشان کمک بسزایی خواهد کرد.

 

 

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

 

یکی دیگر از طرق مهاجرت به کشورکانادا به روش سرمایه گذاری، برنامه سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا است که نیازمند کارآفرینی در ایالت بریتیش کلمبیا می باشد. این برنامه قسمتی از برنامه کاندیدهای ایالتی بریتیش کلمبیا یا BCPNP است و اغلب برای صاحبان کسب و کار و مدیران باتجربه که توانایی و علم اقتصاد برای ایجاد یا بهبود کسب و کار در کشورکانادا را دارند مناسب خواهد بود. کارآفرینان مهاجر که برای شرکت در این برنامه انتخاب می گردند، ابتدائاً مجوز کار دو ساله را دریافت خواهند کرد و در این زمان سرمایه گذار باید فعالیت خود را در کمتر از 18 ماه تأسیس کند. شرکت کنندگانی که با موفقیت کلیه ی  شرایط الزامی برای برنامه سرمایه گذاری 100 هزار دلاری در کانادا را اماده سازی می کنند، کاندید استانی خواهند شد و آن ها و اعضای خانواده شان مشمول شرایط جهت دریافت اقامت دائم در کانادا خواهند بود. بعد از آن لازم نیست که فرد سرمایه گذاری و تجارت خود در کانادا را حفظ کند.

 

 ویزای سرمایه گذاری 100 هزار دلاری در کانادا برطبق سیستم امتیاز بندی یا PBS می باشد. عوامل متنوعی می تواند در این سیستم بر امتیاز شما اثر گذار باشد؛ بطورمثال عواملی مانند دیدار پیشین شما از محل سرمایه گذاری و پروژه، سطح و مدرک زبان انگلیسی و طرح تجاری ممتاز. هر کسی که برای برنامه سرمایه گذاری100 هزار دلاری کانادا ثبت نام نماید واجد شرایط این برنامه نخواهد شد. برخورداری از تجارب مشاوره حقوقی و متخصصین این امر می تواند امتیاز اکتسابی شما را تا حدزیادی بالا ببرد. از بین کارآفرینان واجد شرایط ، افرادی که بالاترین امتیاز را دارا باشند برای این برنامه انتخاب می گردند.

 

 سرمایه گذاری در کانادا و سخن پایانی

 

سرمایه گذاری در کشور کانادا و روش سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا در سال 2019، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا در این مقاله بررسی گردید.چنانچه همچنان سؤالات و ابهاماتی در مورد سرمایه گذاری در کانادا و مهاجرت به کانادا دارید و یا اینکه احساس نیاز به مشاوره در خصوص سرمایه گذاری و انواع دیگری از مهاجرت به کانادا و یا کشورهای دیگر را دارید ، پیشنهاد میشود با مشاورین و وکلای مجرب مؤسسه مهاجرتی ملل متحد بصورت حضوری ، تلفنی و حتی در صورت لزوم بصورت آنلاین در داخل و خارج از کشور در تماس باشید.

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp در واتسپ پیام بدهید