مهاجرت ساسکاچوان
خرداد ۲۲, ۱۳۹۸
تحصیل در کانادا
خرداد ۲۸, ۱۳۹۸

مهاجرت نوا اسکوشیا

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استانی نوا اسکوشیا (NSNP)

استان کبک از شبه‌جزیره‌ای متصل به سرزمین اصلی کانادا و جزیره ی کیپ برتون و تعدادی جزیره ی کوچک‌تر تشکیل شده‌است. پایتخت این ایالت ، شهر هالیفکس میباشد که به عنوان مرکز اصلی فرهنگ و هنر و همچنین برخورداری از استانداردهای بالای زندگی مشهور میباشد. این استان به خاطر زیب ایی های طبیعی و غذاهای گوارایش شهرت زیادی کسب کرده است. مهاجرین آینده ای که شامل مهارت و سابقه ی کار مدنظر این استان هستند می توانند از طریق این برنامه، موفق به اخذ گواهی انتخاب استانی نوا اسکوشیا ، با سرعتی بیشتر از فرآیند کلی مهاجرت گردند. NSNP درخواست ها را تحت عنوان برنامه ها و سیاسیت های مهاجرتی زیر پذیرش می کند:

• تقاضای نوا اسکوشیا: اکسپرس اینتری (Nova Scotia Demand: Express Entry)
• سابقه ی کار در نوا اسکوشیا: اکسپرس اینتری (Nova Scotia Experience: Express Entry)
• برنامه ی نیروهای متخصص (Skilled Worker Stream)
• برنامه ی کارآفرینی (Entrepreneur)
• برنامه ی کارآفرینی فارغ التحصیلان بین المللی (International Graduate Entrepreneur Stream)

 

اکسپرس اینتری نوا اسکوشیا-ماه می ۲۰۱۷

برنامه ی تقاضای مهاجرت نوا اسکوشیا: اکسپرس اینتری

استان نوا اسکوشیا جهت انتخاب داوطلبان برای برنامه ی نوا اسکوشیا اکسپرس اینتری، از سیستم انتخاب مهاجران اکسپرس اینتری استفاده می نماید. این برنامه که از اول ماه ژآنویه2017 اجرایی گردیده ویژه ی نیروهای متخصصی است که از تحصیلات و مدارک عالیه برخوردار هستند که منجر به اسکان موفقیت آمیز در نوا اسکوشیا می گردد. این برنامه فهرستی از 29 شغل واجد شرایط دارد.

روش جدید مهاجرت به کانادا از طریق استان نوا اسکوشیا

سیاست سابقه ی کار در نوا اسکوشیا: اکسپرس اینتری

ایالت نوا اسکوشیا با هدف انتخاب داوطلبین در این برنامه از سیستم مهاجرت اکسپرس اینتری استفاده می نماید . این برنامه راهی برای اخذ اقامت دائم برای متقاضیانی است که دارای تخصص های بسیار بالا با دست کم 1 سال سابقه ی کار برای یکی از کارفرمایان نوا اسکوشیا هستند

به پایان رسیدن برنامه ی اکسپرس اینتری نوا اسکوشیا جولای۲۰۱۷ 

برنامه ی نیروهای متخصص

در این گروه، NSNP، آن دسته از متقاضیانی را پذیرش می نماید که پیشنهاد کاری از یکی از کارفرمایان برای مهاجرت به نوا اسکوشیا دریافت نموده اند. شاغلین در مشاغل تخصصی، نیمه تخصصی و مشاغل نیازمند تخصص کم می توانند از شرایط اپلایبرخوردار شوند.

برنامه ی کارآفرینی

برنامه استانی نوا اسکوشیا (NSNP)، برای جذب آن دسته از اشخاصی طراحی شده است که می خواهند کسب و کار جدیدی را آغاز نموده یا بدست آورند و به طور موقت در نوا اسکوشیا اقامت گزینند.

برنامه ی کارآفرینی فارغ التحصیلان بین المللی

برنامه ی کارآفرینی فارغ التحصلان ودانش آموخته های حوزه ی بین المللی برای آن دسته از متقاضیانی است که لا اقل یک دوره ی تحصیلی تمام وقت 2 ساله را از دانشگاه ها یا کالج های دولتی معتبر در نوا اسکوشیا طی نموده باشند ، دست کم به مدت 1 سال، کسب و کار خود را در نوا اسکوشیا راه اندازی نموده اند و تصمیم اقامت دائم در کانادا را دارند، ممکن میباشد.

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp در واتسپ پیام بدهید