Red Canada Investing
سرمایه گذاری در کانادا
تیر ۱, ۱۳۹۸
مهاجرت به کانادا
تیر ۳, ۱۳۹۸

مهاجرت به کبک

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

مهاجرت به کبک ۲۰۱۸سال یکی از راههای مهاجرت به کانادا درسال ۲۰۱۸ است ، بمنظور مهاجرت به استان کبک باید شرایطی را احراز نمایید که در مقاله ی حاضر بدان میپردازیم و در ضمن آن درمورد موضوعات مهاجرت به کبک ۲۰۱۸ ، امتیاز بندی کبک۲۰۱۸ ، و محاسبه امتیاز کبک ، ثبت نام کبک ۲۰۱۸ ، جدول امتیاز بندی کبک ۲۰۱۸ تا حد ممکن شرح خواهیم داد. البته که مهاجرت ۲۰ هزار دلاری کبک یکی از بهترین راههای سرمایه گذاری در کانادا و دریافت اقامت دائمی کانادا و نهایتا اخذ تابعیت و پاسپورت کانادایی است . آیا تابه حال درمورد مهاجرت به کبک اطلاعاتی کسب کرده اید؟ آیا هنوز تا کنون جهت مهاجرت به کانادا از طریق ایالت کبک اطلاعات مورد نیازتان را به دست نیاورده اید؟ آیا همچنان قصد به مهاجرت به کانادا از طریق ایالت کبک دارید؟
شما می توانید با استفاده از خدمات مشاوره ای تلفنی ، حضوری و حتی آنلاین مؤسسه مشاوره مهاجرتی ملل برخوردار شوید و به عنوان یکی از متقاضیان مهاجرت به کانادا از تجارب و اطلاعات وکلا و مشاورین متخصص ما در این مجموعه ی بزرگ برخوردار شوید.

درباره کبک

استان کبک از ۱۷ بخش تشکیل شده است که هر کدام از این مناطق از امتیازات ویزه ای برخوردار است. فرصت های شغلی هم از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت خواهد بود و هزینه زندگی هم در هر منطقه متفاوت از دیگر مناطق است. همه ساله هزاران نفر که به صورت تخصصی حرفه ای را دنبال مینمایند وارد این استان می شوند. کبک در دنیا به عنوان محیطی ایده آل معروف شده است و همین امر منجر شده تا این استان سالانه مهاجران زیادی را با استقبال بپذیرد.
شما متقاضیان مهاجرت به استان کبک می توانید جهت کسب اطلاعات کامل تر از شرایط مهاجرت به کبک و جزئیات اقدام برای اخذ اقامت کانادا با مؤسسه مهاجرتی ملل متحد تماس بگیرید و از مشاوره حضوری ، تلفنی و حتی آنلاین مشاورین و وکلای مجرب ما بهره مند شوید.

چرا مهاجرت به کبک؟
بسیاری از بهترین منطقه های شهری و روستایی و ایده آل ترین امکانات شغلی در استان کبک قرار دارند ؛ کبک دید شما را نسبت به زندگی تغییر خواهد داد و کمک می کند به اهدافتان در زندگی دست یابید.

روشهای مهاجرت به کبک:

• سرمایه گذاری
• کارآفرینی
• خود اشتغالی

پیش از آغازکار و اقدام به منظور مهاجرت به کبک ۹ مرحله باید طی شود:
۱ . جمع آوری اطلاعات کامل در مورد کبک
۲ . ارزیابی پرونده و شانستان به صورت آنلاین توسط استان کبک
طی آزمون ارزیابی نخستین برای مهاجرت به کبک با عنوان PEI شخص باید به دقت به پرسش ها پاسخ دهد. در این آزمون دانش زبان و تجربه کاری فرد مهم بوده و مورد بررسی قرار میگیرد.
۳ . فرد متقاضی باید به طور کامل و دقیق از شرایط نیروهای متخصص اطلاع داشته باشد
شرایط از این قرار هستند: سطح تحصیلات و منطقه ای که فرد در آن مشغول به تحصیل بوده است، تجربه و سوابق کاری، دانش زبان انگلیسی و فرانسه، داشتن اقوام با اقامت دائم در کبک ، داشتن پیشنهاد کاری از کبک و کارفرمایی که شرایط متقاضی را برای استخدام پذیرفته باشد، شرح مشخصات همسر در صورت واجد شرایط بودن ایشان، داشتن فرزندان زیر ۱۹ سال به عنوان همراه شخص متقاضی، بعد از گذشت سه ماه از ورود به کبک شخص متقاضی باید قرارداد کاری منعقد نماید و به خودکفایی مالی برسد به صورتی که نیازهای خود و خانواده خود را برطرف نماید.
۴ . پیش از پایان برنامه مهاجرت شخص باید مانع هایی که مهاجران جهت یافتن شغل با آن رو به رو می شوند را بداند و هزینه های زندگی در کانادا و کبک را به صورت دقیق بررسی نماید.
۵ . ارسال تقاضا نامه رسمی مهاجرت
این تقاضا نامه باید براساس تخصص فرد باشد و فرم باید به صورت آنلاین پر شود. بعلاوه پرداخت هزینه ها به صورت آنلاین انجام می گیرد. چنانچه در این مرحله میخواهید تغییر مشخصات فرم خود دارید باید این تغییر به صورت فایل PDF بصورت ایمیل به همراه مدارک درخواستی تا نهایتاً ۳۰ روز بعد از تغییر ارسال گردد
۶ . تأیید نهایی فرم و تقاضانامه جهت درخواست اقامت دائم دولت کانادا
۷ . آمادگی پیش از سفر نهایی به استان کبک
۸ . اقدام به پذیرش کبک در فرودگاه Montreal
چنانچه از کشورهای خارجی برای اولین بار وارد این استان می شوید باید از کنترل گمرکی کانادا بگذرید. بمنظور این کنترل ، فرد وارد اتاقی به نام Accueil Quebec می شود که پذیرای متقاضی به جهت راهنمایی می باشد. کارمندان این بخش راهنمایی هایی در خصوص چگونگی دسترسی به خدمات کانادا ارائه خواهند داد. به پیشنهاد ثبت نام رایگان در یکی از جلسات این گروه ترتیب داده خواهد شد که در راستای کاریابی شما را کمک مینمایند.
مؤسسه حقوقی مهاجرتی ملل متحد می تواند شما را در راستای مهاجرت به کانادا یاری نماید و راهنمایی های مفیدی جهت این اقدامدامات به شما ارائه دهد.
۹ . اقداماتی برای موفقیت در ورود به کبک

برای تسهیل روند کاری در کبک می توانید سازمان ها و شرکت هایی را برای ادغام بیزینس خود گزینش نمایید. بهترین کار این است که در بدو ورود برنامه ای داشته باشید . فی المثل محل زندگی خود را انتخاب نمایید، محل سکونت خود را بیابید، در اولین فرصت برای اخذ کارت بیمه بهداشت و درمان اقدام کنید، در کالج زبان فرانسوی ثبت نام نمایید، به خدمات عمومی و خدمات بانکی دسترسی یابید، بدنبال درآمد و یا خود اشتغالی باشید.
عده بسیاری به دنبال مهاجرت به کانادا را از طریق ایالت کبک دارند. این نوع مهاجرت به کانادا از طرق مختلفی امکانپذیر میباشد که در این مقاله یک به یک این راه ها را بررسی خواهیم نمود.
مهاجرت به ایالت کبک کانادا به روش سرمایه گذاری در کبک با تمامی قوانین و ضوابط و جدیدترین اطلاعات در این زمینه و انجام آن در تخصص موسسه حقوقی مهاجرتی ملل متحد میباشد . لذا در صورت تمایل میتوانید با مشاوران و وکلای متخص و خبره و مجرب ما بصورت حضوری و تلفنی و حتی در صورت تمایلتان بصورت آنلاین تماس گرفته و سوالات خود را طرح کنید .

• سرمایه گذاری

این مدل از مهاجرت به کانادا زمان ویژه ای جهت اقدام دارد که طبق قوانین جدید فاصله زمانی بین ۳۱ آگوست ۲۰۱۵ تا ۲۹ ژانویه ۲۰۱۶ موقع اقدام جهت سرمایه گذاری در استان کبک در نظر گرفته شده است. قابل ذکر است لا اقل ۱۲۰۰ نفر از چین، هنگ کنگ و ماکائو اقدام می کنند و مورد تأیید می باشند. سرمایه گذارانی که از طریق آزمون ها و نظرسنجی وزارتخانه های استان کبک امکان ادامه پرونده و بررسی درخواست اقامت را خواهند داشت باید سطح قابل قبولی از زبان فرانسه داشته باشند. پرونده ها معمولا در مونترال بررسی می گردند.

•کار آفرینی

سقف تعداد تقاضای این نوع مهاجرت ۱۵۰ پرونده می باشد ؛ پرونده ها باید تحت برنامه ای با عنوان کارآفرینان در مونترال مورد بررسی قرار میگیرند . فرد باید حداقل ۳۰۰ هزار دلار کانادا تمکن مالی داشته باشد که البته این سرمایه هم باید به طور مشخص از راه قانونی کسب شده باشد. فرد باید لااقل ۲ سال سابقه کار اجرایی در کار مورد تقاضا داشته باشد و دست کم ۵ سال از آغاز کار گذشته باشد. بیزینس های درخواستی شامل مواردی همچون : کشاورزی، صنعتی، تجارتی و بازرگانی می گردند. متقاضیان می توانند همراه با همسر خود ( و به عنوان شریک مالی خود ) درخواست دهند . بدین ترتیب ۲۵ % سهام متعلق به همسر متقاضی خواهد شد .( حداقل ۱۰۰ هزار دلار کانادا)
کارآفرینی باید به سبک و سیاق زیر باشد:
به صورت فول تایم در یکی از برنامه های مورد قبول دولت کانادا و استان کبک باشد؛ مشغول به کار شود و تجارب کاری و یا گواهینامه های دوره های مدیریتی و برنامه ریزی مربوطه داشته باشد.
همچنین شرایط زیر باید مهیای انجام این کار باشد:
*شرط سن_ *مهارت زبان و دانش زبانی_ *سابقه کاری_ *توانایی شخص برای هدایت و به سرانجام رساندن یک پروژه بیزینسی دراستان کبک_ *دانش قابل قبول متقاضی کار آفرین از ایالت کبک

پرچم کانادا

• خود اشتغالی

self- employment
برای اقدام در این زمینه باید شرایطی مهیا باشد:
۱ . شرکت الزامی در دوره های حرفه ای و آموزشی
۲ . دارایی خالص حداقل ۱۰۰ هزار دلار به طرق قانونی کسب شده باشد
۳ . حداقل سوابق کاری ۲ سال به عنوان یک کارگر در تجارت برای کبک
قابل ذکر است در اغلب از موارد متاسفانه متقاضیان بدون اطلاع از قوانین موجود به منظور مهاجرت به کشور کانادا از طریق ایالت کبک و یا با مشاوره نادرست از طریق مؤسسه های غیر حقوقی و نا معتبر برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده و راه به جایی نمیبرند ، مهاجرت به کبک کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک با کلیه قوانین و ضوابط و جدیدترین اطلاعات در این زمینه و انجام آن در تخصص موسسه حقوقی مهاجرتی ملل متحد میباشد . لذا در صورت مایل بودن می توانید با مشاوران ووکلای متخصص ، حرفه ای و خبره ی مؤسسه حقوقی مهاجرتی ملل متحد ، بصورت حضوری ، تلفنی و حتی آنلاین در داخل و خارج از کشور در تماس باشید .

3 Comments

  1. محدـثه گفت:

    شرایط کبک سخت نشده الان؟

  2. علی گفت:

    ساسکاچوووااان، چقد اسمش سختع :))))))))))))))))))))))))

  3. یاوری گفت:

    با ما هم در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp در واتسپ پیام بدهید