Visa
تبدیل ویزای تحصیلی به کاری
فروردین ۱۸, ۱۳۹۸
دانشگاه گرجستان
تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در گرجستان
فروردین ۲۰, ۱۳۹۸

سرمایه گذاری در گرجستان

گرجستان
[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان

برای سرمایه گذاری در کشور گرجستان باید ۱ مشاور و کاربلد مورد اعتماد و حرفه ای برگزینید تا قادر باشید فرصتهای مناسب سرمایه گذاری در گرجستان را به نحو احسن بشناسید.

این مطلب به شما کمک می‌کند فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان را به صورت تجربی بشناسید.

جهت سرمایه گذاری در هر گرجستان و هر کشور دیگری عامل های کلی زیر را در نظر داشته باشید تا به موفقیت برسید.

۱ – درآمد سرانه کشور مورد نظر سرمایه گذاری : درآمد سرانه ، به زبان اقتصادی، قدرت خرید آن کشور را نشان می دهد. هر چه میزان درآمد سرانه بالاتر، طبعاً قدرت خرید مردم و همینطور میزان پول در گردش بین مردم آن کشور بیشتر خواهد بود. درآمد سرانه گرجستان آنگونه که آخرین بار برآورد شد، حدود ۲۰۰۰ دلار ایالات متحده بوده که این میزان گردش مالی کم است و درآمد سرانه حدود ۱۰۰۰۰ دلار آمریکا به بالا می تواند این عامل را برای سرمایه گذاری مثبت کند.

۲ – فاصله کشور مقصد تا ایران : هر میزان کشور مقصد برای سرمایه گذاری از ایران فاصله کمتری داشته  باشد امکان انتقال پول بین آن کشور و ایران بیشتر و راحت ترمی شود و از طرفی هزینه و وقت سرمایه گذار برای رفت و آمد کمتر خواهد شد، در نتیجه دغدغه انتقال پول و سایر مسائل حاشیه ای کنار گذاشته می‌شود و تمرکز روی طرح و راه های رسیدن به موفقیت صرف میشود.

فاصله کشور گرجستان تا ایران کم میباشد و می توانید با یک هواپیما تقریبا یک ساعت و نیم از فرودگاه مهرآباد به تفلیس بروید. حتی میتوانید با وسیله نقلیه‌ی شخصی از ایران به گرجستان بروید.

۳ – جمعیت کشور مورد نظر سرمایه گذاری : جمعیت گرجستان آنگونه که آخرین بار برآورد شد؛ در  سال ۲۰۱۳ تقریباً ۵ میلیون نفر بوده است. بنابراین گرجستان دارای جمعیت سطح پایینی می باشد ، پس، برای سرمایه گذاری میبایست دقت بیشتری نمود اما مثلا اگر کشوری ۲۰ میلیون جمعیت داشته باشد ، این پارامتر جمعیت، برای سرمایه گذاری از موقعیت مناسب و خوبی برخوردار می‌باشد.

نتیجه گیری برای شرایط سرمایه گذاری در کشور گرجستان :

با توجه به پارامتر های بالا می توان این نتیجه گرفت که تمام تجارت‌ها در گرجستان پاسخگو نیست و فقط یک گروه از سرمایه گذاری ها در مناطق خاص می تواند بدون زیان و سودده باشد و همینطور معمولا دوره بازگشت سرمایه در  کشورگرجستان با اعتنا به تجربیات وکلای سازمان ملل متحد در گرجستان، در بیشتر تجارت ها بالای دو سال می‌باشد.

برای سرمایه گذاری در گرجستان و همینطور شناخت فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان با مشاوران و وکلای حاضر در گرجستان مشورت کنید و بدون ریسک، سرمایه‌ی خود را بیشتر کنید.

4 Comments

 1. اریا بهرامی گفت:

  سلام

  میشه کمترین میزان هزینه برای ثبت شرکت در گرجستان رو بگین؟

  • Pooria Allame گفت:

   سلام وقت بخیر
   هزینه‌ی ثبت شرکت ۲۰۰ لاری میباشد و طی ۲۴ ساعت پروسه به پایان میرسد ولیکن از این طریق به شما اقامت داده نمیشود و امکان افتتاح حساب بانکی نیز ندارید

 2. مجید روحی گفت:

  سلام . وقتتان بخیر
  به نظرتان سرمایه گذاری در گرجستان تا چه حد پول ساز است و اصلا صرف اقتصادی دارد یا نه ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp در واتسپ پیام بدهید