ویزای سرمایه گذاری EB5 آمریکا
تیر ۳, ۱۳۹۸
دولت ترامپ از مهاجران غیر قانونی ۵۰۰ هزار دلار می‌گیرد.
تیر ۱۳, ۱۳۹۸

استان کبک در کانادا، در تازه ترین آپدیت خود به تاریخ 26 ماه ژوئن در برنامه‌ی مهاجرت اسکیلد ورکر اعمال کرده، بیان کرده که آن دسته از متقاضیان مهاجرت به استان کبک از راه مهاجرتی اسکیلد ورکر که دعوتنامه جهت تقاضا گواهی انتخاب کبک یا CSQ دریافت می کنند اینک 60 روز فرصت دارند تقاضای کامل خود را پیشکش کنند.

 

لازم به ذکر است تا قبل از این آپدیت ، آلتیماتوم تعیین شده نَود روز بود و هم اکنون این ضرب الاجل تازه، از کاهش سی روز به نسبت به آلتیماتوم پیشین حکایت دارد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید تقریبا یک سال پیش هم ایگونه کاهشی در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا اتخاذ شد. این کاهندگی در ضرب الاجل ، از سه اقدامی بود که دولت فدرال کبک اعمال کرده بود.

 

به دومین اقدام برسیم، ان است که اعلام کرده است که ابراز تمایل ها – EOI هایی – که هم اکنون در بانک متقاضیان برنامه اسکیلد ورکر کبک وجود دارند تا 6 ماه دیگر نیز اعتبار خواهند داشت.

 

 

به سومین اقدام از سه مورد که برسیم این است که EOIمتقاضیانی که دعوتنامه برای درخواست جهت گواهی انتخاب کبک را قبول نمیکنند ، در طول مدت اعتبارشان در بانک متقاضیان خواهند ماند. فدرال کبک نیز اعلام کرده که این تغییرات و اعمال از تاریخ 26 ماه زوئن اجرایی شده اند.

فرم ارزیابی

فرم ارزیابی مارا تکمیل کنید تا بهترین روش مهاجرت برای شما انتخاب شود.
[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp در واتسپ پیام بدهید