گمرک آمریکا
مهاجران میان کشور کانادا و آمریکا باید اطلاعات شخصی ارائه دهند
تیر ۲۴, ۱۳۹۸
صد و شانزده نفر از پناهندگان جان باختند.
مرداد ۶, ۱۳۹۸

استخدام نیروی جدید ایالت مانیتوبا

مانیتوبا 173 داوطلب نیروی ماهر را در آخرین برنامه نامزدهای ایالتی دعوت می کند.29 نفر از آنها توسط سیستم اکسپرس انتری در میان کسانی که در 18 جولای انتخاب گردیدند، به بازار کار کانادا میپیوندند.

قرعه کشی جدید توسط برنامه استخدام استان مانیتوبا که در 18 جولای برگزار شد، 173 نامزد نیروی ماهر را برای درخواست کار و اقامت دائم کانادا به کار دعوت کرد.

برنامه منحصربفردی استان مانیتوبا (MPNP) اجازه می دهد تا استان مانیتوبا داوطلب های مهاجرت در سطح طبقه اقتصادی را برای اقامت دائم کانادا انتخاب کند.

دعوت نامه هایی که تحت عنوان "نامه های مشاوره برای درخواست" (LAAs) شناخته می شوند، از طریق سه جریان مهاجرت MPNP: نیروی ماهر در مانیتوبا ، نیروی ماهر خارج از کشور و آموزش بین المللی صادر شد .

تعداد نامه های مشاوره برای درخواست در قرعه کشی 18 جولای به شرح زیر منتشر شد:

  • نیوری ماهر در خود ایالت مانیتوبا: 110
  • نیروی ماهر در خارج از کشور: 40
  • آموزش بین المللی: 23

MPNP  اعلام نمود که 29 دعوت نامه به درخواست کنندگان با مشخصات معتبر در سیستم اکسپرس فدرال ارسال شد.
اکسپرس انتری کانادا برنامه استخدام استعدادهای فوق العاده ماهر است. این سیستم مجموعه ای از کاندیداها را برای سه برنامه مهاجرت در سطح کلان اقتصادی کانادا – سطح کارگر ماهر فدرال ، سطح کارآفرینی فدرال و کلاس تجربه کانادایی مدیریت می کند .

کاندیداهای اکسپرس انتری با درخواست کنندگان امتیاز استانی از 600 امتیاز اضافی به نمره رتبه بندی خود بهره مند میگردند، که به طور موثر دعوت دولت کانادا برای درخواست اقامت دائم را تضمین می کند.

MPNPهمچنین اعلام کردکه 40 درخواست کننده نیروی خارج از کشور که در 18 جولای دعوت شده بودند، به طور مستقیم توسط MPNP تحت برنامه ابتکاری استخدام راهبردی دعوت شدند.

حداقل امتیاز مورد نیاز برای LAA در قرعه کشی 18 ژوئن مانیتوبا بود:

  • کارگران ماهر در مانیتوبا: 539
    کارگران ماهر در خارج از کشور: درخواست کنندگان انتخابات راهبردی استخدام: 718

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp در واتسپ پیام بدهید